Nagy sárkányok
A nagy sárkányok akkor jó választások, ha a látvány és a levegőben keltett hatás különösen fontos. Méretük miatt messzebbről is feltűnőek, ezért családi programhoz, nyílt térre és nagyobb élményhez is jól illenek.
Nagyobb modell választásakor érdemes figyelni a szélre, a rendelkezésre álló helyre és arra, ki fogja kezelni a sárkányt. Ha bizonytalan vagy, hasonlítsd össze a közepes és extra nagy kategóriákkal is.
Kapcsolódó kategóriák: Kozepes Sarkanyok, Extra Nagy Sarkanyok, Sarkanyok Meret Szerint, Sarkanyok 3d.


Sárkány – kék repülőgép
A csillagok száma 5 múlva 5
Raktáron
7 300 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 180 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Pika
Raktáron
9 600 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 190 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |

Egyzsinóros Sárkány – szivárványos farkak
A csillagok száma 5 múlva 5
Raktáron
9 300 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 180 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Nagy Emoji zöld
A csillagok száma 3 múlva 5
Raktáron
9 600 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 180 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – nagy Emoji sárga
A csillagok száma 5 múlva 5
Raktáron
9 600 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 180 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – narancssárga mosoly
A csillagok száma 5 múlva 5
Raktáron
8 900 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 165 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Batman
A csillagok száma 4 múlva 5
Raktáron
13 500 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 235 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – piros mosoly
Raktáron
8 900 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 165 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Kobra 13m
A csillagok száma 5 múlva 5
Raktáron
11 200 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 140 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Hernyó XL
A csillagok száma 5 múlva 5
Raktáron
15 000 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 195 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Piros zsiráf
Raktáron
7 300 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 180 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Kék polip
A csillagok száma 3 múlva 5
Raktáron
9 300 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 170 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Vörös polip
A csillagok száma 5 múlva 5
Raktáron
9 300 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 170 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány - Emoji nagy
Raktáron
9 600 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 180 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Csillogó hal
Raktáron
7 300 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 160 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Szivárvány Sárkány Szárny
Raktáron
7 700 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 185 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Repülő Hal
A csillagok száma 5 múlva 5
Raktáron
13 500 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 220 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – kínai maszk
A csillagok száma 5 múlva 5
Raktáron
7 100 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 170 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – 3D repülő kardszárnyú delfin- piros
A csillagok száma 5 múlva 5
Raktáron
13 900 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 120 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Delta sárkány – dupla farok
A csillagok száma 5 múlva 5
Raktáron
9 600 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 190 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – 3D Bálna - piros
Raktáron
12 700 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 110 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Sárkány – 3D repülő kék bálna
A csillagok száma 4 múlva 5
Raktáron
12 700 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 110 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Sárkány – 3D repülő fekete bálna
A csillagok száma 3 múlva 5
Raktáron
12 700 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 110 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Sárkány – Piros kínai hal
Raktáron
12 300 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 110 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |
