
Fogantyú zsinórral (30 m)
| Zsinór hossza | 30 m |
|---|---|
| Csévélő típusa | Alap |
A sárkánycsévélők segítenek abban, hogy a zsinór kezelése egyszerűbb, rendezettebb és kényelmesebb legyen. Különösen akkor hasznosak, ha gyakran reptetsz sárkányt, hosszabb zsinórral dolgozol, vagy szeretnéd gyorsabban előkészíteni a felszerelést.
Választáskor érdemes figyelembe venni a sárkány méretét, a zsinór hosszát és azt, milyen gyakran használod a modellt. A megfelelő csévélő megkönnyíti a reptetést, csökkenti a zsinór összegubancolódását, és praktikusabbá teszi a tárolást is.
Kapcsolódó kategóriák: Sarkany Kiegeszitok Zsinorok Rudak Es Karabinerek, Sarkanyok, Iranyithato Sarkanyok.

| Zsinór hossza | 30 m |
|---|---|
| Csévélő típusa | Alap |

| Zsinór hossza | 70 m |
|---|---|
| Csévélő típusa | Alap |

| Zsinór hossza | 80 m |
|---|---|
| Csévélő típusa | Alap |


| Zsinór hossza | 280 m |
|---|

| Zsinór hossza | 100 m |
|---|---|
| Csévélő típusa | Golyós |


| Zsinór hossza | 100 m |
|---|---|
| Csévélő típusa | Golyós |


| Zsinór hossza | 100 m |
|---|---|
| Csévélő típusa | Golyós |


| Zsinór hossza | 100 m |
|---|---|
| Csévélő típusa | Golyós |


| Zsinór hossza | 100 m |
|---|---|
| Csévélő típusa | Golyós |


| Zsinór hossza | 100 m |
|---|---|
| Csévélő típusa | Golyós |


| Zsinór hossza | 100 m |
|---|---|
| Csévélő típusa | Golyós |


| Zsinór hossza | 100 m |
|---|---|
| Csévélő típusa | Golyós |


| Zsinór hossza | 100 m |
|---|---|
| Csévélő típusa | Golyós |


| Zsinór hossza | 100 m |
|---|---|
| Csévélő típusa | Golyós |


| Zsinór hossza | 100 m |
|---|---|
| Csévélő típusa | Golyós |


| Zsinór hossza | 100 m |
|---|---|
| Csévélő típusa | Golyós |


| Zsinór hossza | 100 m |
|---|---|
| Csévélő típusa | Golyós |


| Zsinór hossza | 100 m |
|---|---|
| Csévélő típusa | Csapágyas |


| Zsinór hossza | 100 m |
|---|---|
| Csévélő típusa | Csapágyas |


| Zsinór hossza | 100 m |
|---|---|
| Csévélő típusa | Csapágyas |


| Zsinór hossza | 100 m |
|---|---|
| Csévélő típusa | Csapágyas |


| Zsinór hossza | 100 m |
|---|---|
| Csévélő típusa | Csapágyas |

| Zsinór hossza | 300 m |
|---|


| Zsinór hossza | 200m |
|---|---|
| Csévélő típusa | Csapágyas |