Állatos sárkányok
Az állatos sárkányok játékos, könnyen megszerethető modellek, amelyek különösen gyerekeknek és családoknak lehetnek jó választások. A vidám motívumok, színes formák és ismerős állatalakok erősebb élményt adnak már az első reptetésnél is.
Ajándéknak is praktikus kategória, mert a dizájn gyorsan megszólítja a gyerekeket. Választáskor figyelj a méretre, az életkorra és arra, hogy a modell mennyire könnyen kezelhető a szabadban.
Kapcsolódó kategóriák: Sarkanyok Dizajn Szerint, Vidam Sarkanyok, Sarkanyok Eletkor Szerint, Sarkanyok Legkisebbeknek.


Sárkány – kutya
| Sárkány fesztávolsága | 140 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Pók
| Sárkány fesztávolsága | 140 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – színes pillangó
| Sárkány fesztávolsága | 150 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – malac
| Sárkány fesztávolsága | 140 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – kiscica
| Sárkány fesztávolsága | 140 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Repülő Kicsi Róka
| Sárkány fesztávolsága | 120 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Kék Pillangó
| Sárkány fesztávolsága | 140 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – sas
| Sárkány fesztávolsága | 125 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – tigris
| Sárkány fesztávolsága | 115 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Oroszlán
| Sárkány fesztávolsága | 125 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Róka
| Sárkány fesztávolsága | 115 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Katicabogár
| Sárkány fesztávolsága | 120 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Rája XXL
| Sárkány fesztávolsága | 250 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Kobra 13m
| Sárkány fesztávolsága | 140 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – fekete cápa
| Sárkány fesztávolsága | 120 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |

Sárkány – százlábú XL 7m
| Sárkány fesztávolsága | 105 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Medúza
| Sárkány fesztávolsága | 140 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Hernyó XL
| Sárkány fesztávolsága | 195 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – cápa M
| Sárkány fesztávolsága | 125 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Színes pillangó XXXL
| Sárkány fesztávolsága | 295 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Piros zsiráf
| Sárkány fesztávolsága | 180 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |

Sárkány – Kobra 30 m
| Sárkány fesztávolsága | 155 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |

Sárkány – XXL 13 m-százlábú
| Sárkány fesztávolsága | 150 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Kék polip
| Sárkány fesztávolsága | 170 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |
