Sárkányok dizájn szerint oldal


Sárkány – Fekete hal 4m
Raktáron
17 300 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 150 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Kígyók ura az égen
Raktáron
18 900 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 135 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Kobra 45m XXXL
Raktáron
26 100 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 170 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – 3D neon 8m polip
A csillagok száma 5 múlva 5
Raktáron
37 700 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 120 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Sárkány – Oroszlán
A csillagok száma 5 múlva 5
Raktáron
3 500 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 125 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Szivárvány Sárkány Szárny
Raktáron
7 700 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 185 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Repülő Hal
A csillagok száma 5 múlva 5
Raktáron
13 500 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 220 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – kínai maszk
A csillagok száma 5 múlva 5
Raktáron
7 100 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 170 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – 3D repülő kardszárnyú delfin- piros
A csillagok száma 5 múlva 5
Raktáron
13 900 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 120 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Delta sárkány – dupla farok
A csillagok száma 5 múlva 5
Raktáron
9 600 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 190 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – 3D Bálna - piros
Raktáron
12 700 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 110 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Sárkány – 3D repülő kék bálna
A csillagok száma 4 múlva 5
Raktáron
12 700 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 110 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Sárkány – 3D repülő fekete bálna
A csillagok száma 3 múlva 5
Raktáron
12 700 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 110 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Sárkány – fekete polip 8m
Raktáron
34 000 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 120 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Sárkány – Piros kínai hal
Raktáron
12 300 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 110 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – bagoly
Raktáron
11 200 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 200 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |

Sárkány – Szellem 11m
A csillagok száma 5 múlva 5
Raktáron
14 600 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 140 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |

Sárkány – Lepke XXL
Raktáron
16 200 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 240 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – repülőgép - fekete szivárványos
Raktáron
7 300 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 175 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Kétzsinóros szélsárkány – fehér 180 cm
Nincs raktáron
17 300 Ft
| Sárkány fesztávolsága | 180 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Delta fekete/színes
Raktáron
4 700 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 137 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – Maxi Kígyó XXXL
Raktáron
30 500 Ft
34 200 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 225 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – 3D polip 8m - piros
Raktáron
34 000 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 120 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Sárkány – Mérges piros madár
Raktáron
11 200 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 230 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |
