Sárkányok dizájn szerint oldal


Sárkány – 3D elefánt kék
Raktáron
18 900 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 200 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Irányítható sárkány Orion Gradient Mesh 74x140cm
Raktáron
9 500 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 140 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Irányítható sárkány Drifter Rainbow 80x160cm
Raktáron
11 700 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 160 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – 3D kacsa
Raktáron
28 800 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 160 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Sárkány – 3D méhecske
Raktáron
28 800 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 160 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Sárkány – 3D repülő kardszárnyú delfin – kék
Raktáron
13 900 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 110 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Sárkány – piros elefánt 3D
Raktáron
18 900 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 200 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Sárkány – 3D polip 8m – narancssárga
A csillagok száma 5 múlva 5
Raktáron
34 000 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 120 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Sárkány – 3D zöld méh
Raktáron
33 800 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 160 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Kétzsinóros sárkány Breezo Freeze R2F 82x170cm
Raktáron
22 900 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 170 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – 3D narancssárga elefánt
Raktáron
18 900 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 200 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Sárkány – 3D lila polip 8m
Raktáron
34 000 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 120 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Sárkány – 3D polip - 8m piros
Raktáron
37 700 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 120 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Sárkány – 3D katica
Raktáron
26 100 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 160 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Irányítható sárkány Quickstep II Blossom 60cmx135cm
Raktáron
13 500 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 130 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Irányítható sárkány Limbo II Lava 67x155cm
Raktáron
19 400 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 155 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Irányítható sárkány Breezo Blaze R2F 82x170cm
Raktáron
22 900 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 170 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Sárkány – 3D kék-rózsaszín polip 8m
Raktáron
37 700 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 120 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Sárkány – 3D Trilobita – 7 m²
Raktáron
94 500 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 250 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Teherhordó sárkány (KAP) – cellás 1.6 m²
Raktáron
52 000 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 130 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 3D (térbeli) |


Irányítható sárkány Quickstep II Chroma 60x135cm
Raktáron
13 500 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 130 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Kétzsinóros sárkány Trixx R2F 80x195cm
Raktáron
45 800 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 195 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Kétzsinóros sárkány Limbo II Classic Rainbow 67x155cm
Raktáron
19 400 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 155 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |


Kétzsinóros sárkány Trek 86x197cm
Raktáron
48 200 Ft
Kosárba
| Sárkány fesztávolsága | 197 cm |
|---|---|
| Sárkány kivitele | 2D (Lapos) |
